IRAKASLEAK

TUTOREAK

HH2A - Ramon Lujanbio

HH2B - Loli Goienetxe

HH2C - Nekane Vicente 2/3

Eneritz Mitxelena 1/3 / Ordezkoa: Haizea Ituarte

HH2D - Maitane Arregi 2/3 /Noelia Cilveti 1/3

HH3A - Ainhoa Fraile

HH3B - Virginia Jaka

HH3C -Susana Arevalo

HH4A - Garazi Alonso/ ordezkoa: Eneritz Atxukarro

HH4B - Mati Genova

HH4C - Amaia Astigarraga

HH4D- Nora Erdozain

HH5A - Maria Alli

HH5B - Idoia Zabaleta

HH5C - Maria Herrador

HH5D - Ane Ollokiegi 2/3/ordezkoa: Maitane Aramendi 1/3

LH1A - Idoia Arrieta

LH1B - Amaia Rodriguez 2/3

1/3-Usue Molina (Ordezkoa: Beñat Zamorano)

LH1C - Judith García

LH2A - Nerea Ugalde2/3

1/3-Dorleta Azkoitia

LH2B - Axun Odriozola

LH2C - Irati Etxezurieta

LH3A - Mila Balda

LH3B- Lorena Mier

LH3C- Itsaso Alkorta

 

LH4A - Isabel Kortajarena

LH4B - Aitor Etxeberria

LH4C - Maite Albero

LH5A -Alba González

LH5B - Ainhoa Apaolaza

LH5C - Ainhoa Garín

LH6A - Kontxi Olano 

LH6B - Marije Izagirre 2/3

1/3 Ane Goikoetxea

LH6C- Lohitzune Iribar 2/3

1/3 Nerea Galán ( Ordezkoa: Asier Lejardi)

ESPEZIALISTAK

Izaskun Urbieta / Ingelesa HH eta LH1,

Nora Gutierrez /Ingelesa (2/3) - LH3 + LH4AB

Amaia Beñaran / Ordezkoa: Jon Izagirre -Ingelesa LH4C + LH5 + LH6

Maialen Beracoechea (1/2) -Ingelesa LH2

Kepa Gurrutxaga / Gorputz Hezkuntza LH1, LH2, LH3AB ( Ordezkoa: Mikel Lucas)

Mikel Lucas (1/3) - LH6C/  Gorputz Hezkuntza LH6

Laida Mendizabal - Gorputz hezkuntza LH3C + LH4 + LH5 + LH6AB 

Errege Belda / Musika  HH5-LH6

Arantxa Mendikute / PT

Asier Arcelus / PT 1/2

Yoana Gonzalo / Aholkularia

Cristina Gonzalez / Logopeda 2/3

Leire Macazaga 1/3

Miren Santamaria / Jangelako arduraduna

LAGUNTZAILEAK

Axun Goñi/2/3 HH2

Ane Puerta/1/3 HH2 / Ordezkoa: Iera Aira

Begoña Elizegi/HH2

Elias Esteban / 2/3 HH3

Marian Urizar (1/3)

Irati Migeltorena/HH + LH1 + HH4 musika / Ordezkoa: Jon Lizarribar 

COVID ERREFORTZUAK

Asier Arcelus/ Euskara 1/2

Marian Urizar/ Euskara 1/2

Anxira Juanes/ IKT

HEZITZAILEAK

Ainhoa Del Rio

Maialen Arce

Nerea Aristi-1/3